Акція

Медичне обладнання

41813 грн.
7943 грн.
843 грн.
8672 грн.
13860 грн.
30416 грн.

   Медичне обладнання, що застосовується під час лікування, реабілітації або догляду за пацієнтами, дуже різноманітне. В залежності від виду захворювання і характеру його перебігу, кожен із типів обладнання розробляється та використовується для забезпечення різних потреб пацієнтів та виконання різних функцій.

    При частковій чи повній нерухомості пацієнтів використовуються вертикалізатори та підйомники.

    Вертикалізатор це спеціальне медичне обладнання для реабілітації людей, що є повністю або частково нерухомими та мають травми хребта. За допомогою вертикалізатора пацієнт отримує можливість перебувати у вертикальному положенні, що дозволяє зменшити період реабілітації, уникнути розвитку супутніх захворювань (наприклад, легеневої чи ниркової недостатності), які обумовлені постійним перебуванням у лежачому положенні, та допомагає запобігати розвиткові депресії.

    Основними функціями вертикалізаторів є надання можливості пацієнту перебувати у вертикальному положенні, попереджати м'язову атрофію, стимулювати м'язову активність, стимулювати навантаження на опорно-руховий апарат

    Медичний підйомник – це спеціальний пристрій для пересування людей, що мають обмежену рухомість. В залежності від функціонала, вони поділяються на підйомники для переміщення, спеціальні підйомники для ванн та для сходів.

    Підйомник для переміщення використовується в лікувально-профілактичних закладах та в домашніх умовах для підйому та переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями з крісла-коляски або ліжка по кімнаті та інші приміщення.  Підйомник є розбірною конструкцією з металевих профільних труб, покритих порошковою фарбою.  Має м'який підвіз зі спеціальної тканини. В підйомниках для інвалідів використовуються гідравлічні та електричні приводи. Вони мають різну вантажопідйомніть та розміри.

    Одним з найрозповсюдженішим медичним обладнанням є ходунки медичні. Їх використовують особи, що мають захворювання опорно-рухового апарату, люди похилого віку, особи після операції, спортсмени після травм.

    Ходунки сприяють покращенню координації, дозволяють зберігати рівновагу та зменшити навантаження на ноги.

    Ходунки є розбірною конструкцією, яка виконана з металевих профільних труб, покритих порошковою фарбою, мають можливість регулювання за висотою. Ходунки, обладнані колесами, полегшують пересування та дають можливість рухатися з більшою швидкістю.

    Донорське крісло відноситься до іншого типу обладнання і застосовується забору крові. Ця процедура вимагає максимальної зручності для пацієнтів, оскільки час перебування у ньому може бути достатньо тривалий. Конструкція донорського крісла передбачає можливість зміни висоти положення крісла, наявність узголів'я підлокітників, зручних спинок та сидінь із м'яких та екологічних матеріалів.

    Магазин медичного обладнання  alphamed.com.ua має все необхідне для оснащення лікарень, клінік, медичних та соціальних закладів високоякісним медичним обладнанням за доступною ціною.


Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Модули для Opencart 2.x - 3.x