Акція

Матраци медичні

 Медичні матраци використовуються при лікуванні важких хвороб, в процесі реабілітації після травм та літніми людьми в медичних, соціальних закладах і домашніх умовах. Використання саме таких матраців значно прискорює процес одужання або проходження реабілітації пацієнта та суттєво допомагає персоналу в догляді за паралізованими чи лежачими людьми.

    Медичні ортопедичні матраци завдяки своїй конструкції підтримують тіло пацієнта в анатомічно правильному та комфортному для нього положенні, зменшуючи больові відчуття пацієнтів. Матеріал матрацу підлаштовується під поверхню тіла людини й створює особливий мікроклімат, що у сукупності запобігають утворенню пролежнів і подразнень.

    Чохол виробу має водовідштовхувальні властивості, що спрощує догляд за ним і дозволяє обробляти поверхню дезінфекційними розчинами, що є необхідною умовою для підтримання гігієни. Крім того, чохли можуть бути як із «теплого» матеріалу, так і з матеріалу прохолодного на дотик для спекотної пори року.

    Матрац медичний виготовляється із гіпоалергенних матеріалів, що не поглинають запахи, забезпечують необхідну циркуляцію повітря та є цілком безпечними для використання у лікувальних і соціальних закладах, а також у домашніх умовах.

    Матраци для функціональних ліжок можуть мати одну або декілька секцій. Односекційні матраци використовуються на стандартних медичних ліжках, в той час як виріб із декількох секцій застосовуються на функціональних ліжках та повністю відтворюють їх поверхню.

    Купити медичний матрац для лежачих хворих означає пришвидшити відновлення пацієнта після травми, допомогти у реабілітації чи створити максимальний комфорт пацієнтам, що потребують постійного перебування у лежачому положенні. Наші спеціалісти нададуть вичерпну консультацію та підберуть оптимальний варіант для кожного клієнта.

 

Показано з 1 по 20 із 29 (2 сторінок)
Модули для Opencart 2.x - 3.x