Акція

Кушетки медичні

13998 грн.
17513 грн.
9103 грн.
10414 грн.
11783 грн.
13100 грн.
98003 грн.

    Кушетка медична використовується для розміщення пацієнтів при лікувальному огляді та виконанні різноманітних процедур в лікувальних, соціальних закладах і в домашніх умовах. ЇЇ основна функція - забезпечити пацієнту максимальний комфорт під час огляду або проведення певних процедур. Основними вимогами до цих меблів є зручність, надійність, безпека і наявність покриття, що забезпечуватиме гігієнічність експлуатації. 

    З огляду на особливості використання, медичні кушетки мають такі різновиди:

  • оглядова кушетка;
  • кушетка процедурна;
  • гінекологічна кушетка;
  • кушетка медична фізіотерапевтична;
  • кушетка медична масажна;

    Кушетка являє собою розбірну конструкцію, виконану з металевих профільних труб, покритих порошковою фарбою. Вона складається із ложа та ніжок. Ложе виконано з основного металевого каркаса й підголівника. Зверху до них кріпиться ДСП, оббите шкірозамінником з підкладкою із пінополіуретану. Кушетка із підголів'ям для зручності пацієнта має функцію регулювання кута нахилу підголівника. Деякі моделі можуть бути оснащені колесами й регулюватися по висоті.

    Наші спеціалісти допоможуть Вам вибрати та купити кушетку медичну Riberg для оснащення фізіотерапевтичних і процедурних кабінетів та для проведення огляду пацієнтів, що вдало поєднує в  собі ергономічний дизайн, надійність і зручність конструкції та прийнятну ціну.


Показано з 1 по 20 із 37 (2 сторінок)
Модули для Opencart 2.x - 3.x