Акція

Додаткова комплектація

810 грн.
205 грн.
750 грн.
750 грн.
750 грн.
870 грн.
510 грн.
2300 грн.

    Стандартні медичні меблі за потреби можуть комплектуватися додатковим обладнанням, що поліпшить стандартну комплектацію.

    Універсальний тримач (трапеція, гусак). Використовується в лікувальних закладах для самостійного підйому хворих із порушенням опорно-рухового апарату. Трапеція є розбірною конструкцією з металевих профільних труб, покритих порошковою фарбою. Комплектується ручкою трикутної форми та ремінною стрічкою, за допомогою якої регулюється відстань від ручки до голови хворого

    Бічні огородження для ліжка використовуються для захисту пацієнта від випадкового травмування під час падіння. Завдяки універсальній конструкції легко монтуються та за потреби знімаються. Виготовляються із металевої труби, покритою порошковою фарбою, що дозволяє обробляти конструкцію дезінфектантами.

    Тримач для одноразових рушників використовується в лікувальних закладах для встановлення та переміщення одноразових рушників у приміщенні.

Тримач є розбірною конструкцією з металевих профільних труб, покритих порошковою фарбою, має зручну ручку, для легкого переміщення виріб встановлено на ролики, що самоорієнтуються.

    В стаціонарних медичних установах, операційних та маніпуляційних кабінетах за необхідності довготривалих внутрішньовенних вливань лікарських засобів використовуються штативи медичні. Штативи для крапельниць виготовляють зі сталі, яка покривається порошковою фарбою, стійкою до використання розчинів для дезінфекції. Такий пристрій оснащено тримачами для кріплення ємностей одноразових систем (крапельниць) для проведення вливання рідких ліків. 

    Розрізняють стаціонарні штативи із колесами та без них. Також вони бувають розбірними, що робить їх більш зручними для транспортування. Ще одним видом є штатив телескопічний.


Показано з 1 по 20 із 27 (2 сторінок)
Модули для Opencart 2.x - 3.x